-
Cherry-scented soap wipes
Regular price €6,95 EURSale price €6,95 EUR -
Soap wipes with blueberry scent
Regular price €6,95 EURSale price €6,95 EUR -
Strawberry-scented soap wipes
Regular price €6,95 EURSale price €6,95 EUR -
Soap wipes with mango scent
Regular price €6,95 EURSale price €6,95 EUR -
Rose-scented soap wipes
Regular price €6,95 EURSale price €6,95 EUR -
Massage Soap - Geranium & Sandalwood
Regular price €30,95 EURSale price €30,95 EUR -
Massage Soap - Jasmine & Patchouli
Regular price €30,95 EURSale price €30,95 EUR -
Massage Soap - Tea Tree & Aloe Vera
Regular price €30,95 EURSale price €30,95 EUR -
Massage Soap - Peach & Lemon
Regular price €30,95 EURSale price €30,95 EUR -
Massage Soap - Spearmint & Eucalyptus
Regular price €30,95 EURSale price €30,95 EUR -
Fragrance oil - Roman Chamomile 50ml
Regular price €212,95 EURSale price €212,95 EURUnit price €425,90 EUR/100ml -
Fragrance oil - Frankincense 50ml
Regular price €93,95 EURSale price €93,95 EURUnit price €187,90 EUR/100ml -
Fragrance oil - Star anise 50ml
Regular price €18,95 EURSale price €18,95 EURUnit price €37,90 EUR/100ml -
Fragrance Oil - Basil 50ml
Regular price €23,95 EURSale price €23,95 EURUnit price €47,90 EUR/100ml -
Fragrance oil - Benzoin in DPG 50ml
Regular price €26,95 EURSale price €26,95 EURUnit price €53,90 EUR/100ml -
Fragrance Oil - Black Pepper 50ml
Regular price €42,95 EURSale price €42,95 EURUnit price €85,90 EUR/100ml -
Fragrance Oil - Bergamot (FCF) 50ml
Regular price €21,95 EURSale price €21,95 EURUnit price €43,90 EUR/100ml -
Fragrance Oil - Bulgarian Lavender 50ml
Regular price €111,95 EURSale price €111,95 EURUnit price €223,90 EUR/100ml -
Fragrance oil - Cajeput 50ml
Regular price €21,95 EURSale price €21,95 EURUnit price €43,90 EUR/100ml -
Fragrance oil - Carrot seed 50ml
Regular price €66,95 EURSale price €66,95 EURUnit price €133,90 EUR/100ml


















